Ferit Çakı
Atatürk Bulvarı 76/B Güre Edremit (Akyapı Karşısı barsen tekel yanı)
10330 Edremit / Balıkesir
Telefon:
0 266 - 3851228
Telefax:
0 266 - 3851228
GSM:
0 537 - 8164657
Hakkımızda
Ferit Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık firması olarak hedeflediğimiz kaliteli hizmet anlayışından yola çıkıp, sektördeki tecrübemiz ve profesyonelliğimizi birleştirerek çalışmalarımıza başladık. Size Geçen bu süre içinde işletmemiz gayrimenkul sektöründeki ilkesi olan müşterilerinin memnuniyet ve güvenini sağlama hedefine ulaşmıştır. Bu gün, Avrupa ve dünyadaki yeniliklerin ışığında Güre deki gayrimenkul alım satım standartlarını yükselterek, kuruluşumuzdan bu güne müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonunu üstlenmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlkemiz; emlak sektörünü geldiği bu noktadan daha ileriye taşımak ve her geçen gün biraz daha büyüyerek daha fazla insana profesyonel hizmet verebilmektir. Ferit Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık firması olarak gayrimenkul sektöründe imza attığımız başarılara her gün bir yenisini ekleyerek hızla büyüme yolunda emin adımlar atmaktayız. Siz de Ferit Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı güvencesiyle hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.
%%FERİT EMLAK%%
''EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ EMLAK''

MİSYONUMUZ;Bir yandan müşterilerimize arzulanan hizmetleri,en üst standartlarda sağlamak, diğer yandan da müşterilerimize en iyi getiriyi sağlamak,çevre ve toplumun duyarlılığı içinde bir çalışma ve hizmet vermek gayretindeyiz.

VİZYONUMUZ;Müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak,değişim gerekliliğini benimseyip dünya ve Türkiyedeki yenilikleri yakalamak.KÖRFEZ DEYÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SUNMAK.

AMACIMIZ; Müşterilerimize verilen hizmetlerimizi geliştirmek ve mükemmellik seviyesine çıkartmak.

Müşterilerimize uygun koşullarda,çağdaş konut sahibi ola bilmelerine yardımcı olmak.

Portföyümüzü geliştirmek.

DEĞERLERİMİZ;A)Dürüstlük ve şeffaflık.

B)Sorumluluk ve hesap verebilmek.

Rekabet ve adalet.

Mükemmellik

Karşılıklı saygı.

YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

%%FERİT EMLAK%%..

''EK İŞİMİZ DEĞİL , TEK İŞİMİZ EMLAK''